Hovedsiden

Resultatlister DM 2017

Resultatene fra DM 2017 begynner å komme inn. Her er resultatene som har kommer så langt.

OSLO, AKERSHUS OG ØSTFOLD

Underholdningsmusikk 2
1) Ås Trekkspillorkester 108
2) Junior-Fisarmoniske 100
3) Moss Spellemannskompani Rekruttorkester 88.

Orkestermusikk
1) Oslo Trekkspillklubb 123
2) Ås Trekkspillorkester 107

Underholdningsmusikk 1
1) Oslo Trekkspillklubb 124
2) Moss Spellemannskompani Junior 112
2) Fisarmoniske 112
4) Moss Spellemannskompani Senior 109

Solist f.o.m. 18 år
1) Kalle Moberg 132

Solist 15-17 år
1) Ragnhild N. Willoch 100
1) Ragnhild T. Hasle 100

Solist 12-14 år
1) Mats Fredrik Kollen 98
2) Knut Syse 97
3) Dagny B. Lindgren 94
4) Oscar Johannes Skjelvik 73

Solist t.o.m. 11 år
1) Oskar Svendsrud 123
2) Tarik Mesic 121
3) Mikkel Arntzen Oma 97
4) Hamshawi Karunalvel 93
4) Emil Nygård 93
6) Georgy Sidelnikov 85
6) Nikolai B. Gabrielsen 85
8) Ivan Sidelnikov 76
9) Selin Emilie Falck Utas 74

Variete
1) Gunnar Fimland 94

Åpen klasse
1) Solveig og Fridas Duett 93
1) Kapela Wojtowich 93

Duetter t.o.m. 14 år
1) Mikkel Oma og Oskar Svendsrud 111
2) Olava Bostrøm og Frida S. Sveen 101
3) Max Ertvaag og Thomas Bjørndalen 97
4) Maia Mo og Alfred Ø. Jakobsen 91
5) Ivan og Georgy Sidelnikov 87
6) Lavrans Ullern og Oskar Skjelvik 83

Duetter f.o.m. 15 år
1) Astrid Mjøs og Tiril Fimland 104

Gammeldans klubb/orkester 1
1) Moss Spellemannskompani senior 118
2) Moss Spellemannskompani junior 111

 

MØRE OG ROMSDAL 

S1 Solist t.o.m. 11 år
1. Aron Lødøen, Sande i Møre og Romsdal 96
2. Didrik Selnes Sæter, Vestnes 81

S2 Solist 12 – 14 år
1. Johannes Haugen Haddal, Ulstein 115

S3 Solist 15 – 17 år
1. Joakim Nygård Jørve, Ulstein 105

S4 Solist f.o.m. 18 år
1. Ingrid Johanne Fylling Nupen, Ørskog 121
2. Ola Vestavik, Herøy 57

G6 Solist gammeldans senior
1. Roger Lid, Vestnes 104

U1 Underholdningsmusikk – divisjon 1
1. Ulstein Trekkspelklubb 119

U2 Underholdningsmusikk – divisjon 2
1. Elevorkester fra Ulstein kulturskule 107

G1 Gammeldans klubb/orkester I
1. Ulstein Trekkspelklubb 129
2. Åmdal Trekkspelklubb 128

G3 Gammeldans grupper
1. Litt tå kvart, Ørskog 131
2. Rot og Fot, Ulsteinvik 128

Å Åpen klasse
1. Roger Lid, Vestnes 62
2. Dimitriz, Sunndal 60

Deltakarar rekruttklasse (uten bedømming)
1. Peter Sundgor Aarland
2. Elias Eide Moltumyr
3. Pavel Johnson
4. Jenny Warholm Engh
5. Lars Henrik Korsfur Voksø


SOGN OG FJORDANE

S1 Solist t.o.m. 11 år
Aleksander Håland, Førde 79
Harald Aleksander Breivik, Førde 72
Ingeborg Titlestad, Flora 67

S4 Solist f.o.m. 18 år
Emil Horstad, Naustdal 137

U1 Underholdningsmusikk – divisjon 1
Førde Trekkspelklubb 105

U2 Underholdningsmusikk – divisjon 2
EikFørFlo, Flora 76
Sogndal Trekkspelklubb 72

G1 Gammeldans klubb/orkester I
Førde Trekkspelklubb 105
Sogndal Trekkspillklubb 83

G3 Gammeldans grupper
Emils, Førde 132
Englebassane, Flora 112

Å Åpen klasse
Elias Roko Eide, Jølster 104

Dele
 

Besøkende

Vi har 33 gjester her nå